درباره ما

 

داستان تاسیس سایت علم وب

سال ۸۹( سال دوم لیسانس ) بود که اولین وبلاگم را در دنیای اینترنت ایجاد کردم و شروع به نوشتن کردم. دوست داشتم بنویسم هیچ چیز دیگه برام اهمیت نداشت. تا چندتا کامنت دریافت می کردم چنان ذوقی مثل بچه ها می کردم که نگید و نپرسید. 

 

آن زمان شاید خیلی ها یادشان باشد یک کد آمارگیر برای وبلاگ بود که می توانستید در وبلاگتان بگذارید تا آمار بازدید از وبلاگ تان را به شما اطلاع دهد منم از پیگیری این بخش خیلی خوشم می آمد. همه چیز برام خلاصه شده بود در نوشتن، دریافت کامنت از دوستان و پیگیری آمار بازدید وبلاگم.

 

آن سال ها به فکر اینکه از اینترنت کسب درآمد کنم نبودم همه چیز برام خلاصه شده بود در اینکه در آن وبلاگ بنویسم و درسم را بخونم. راستی یادم رفت به شما بگم من واقعا به دنیای اینترنت علاقه داشتم حتی اگر بار دیگه بخوام انتخاب رشته کنم دوباره رشته ی مهندسی آی تی را انتخاب می کنم. من هنوز هم فکر می کنم جذاب ترین رشته همین رشته است ( تو را خدا ناراحت نشوید خواستم صادقانه حرف دلم را بزنم 😉 )

 

 

داشتم می گفتم من به شدت از موفقیت های دیگران و کسب درآمدهای میلیونی و میلیاردیشان ذوق می کردم اما حتی ذره ای فکر نمی کردم خودم هم شروع کنم.

 

در سال ۹۳ بود وقتی کنکور ارشدم را دادم در فکر این بودم که من هم از اینترنت می خواهم درآمد کسب کنم اما نمی دانستم چطوری. اصلا در دنیای بیرون به فکر کسب درآمد نبودم به خاطر اینکه من چنان محو درآمدهای صاحب کسب و کارهای اینترنتی شده بودم که درآمدهای دنیای واقعی را پول خورد می دیدم 🙂 

 

بسته های اینترنتی زیادی خریدم که مثلاً من را به درآمد برسونند وای هنوزم یادم میاد حرصم می گیره برای چه چیزی من پول دادم. ابدا آن روش ها منو به درآمد نرسوند تنها چیزی که خیلی با اطمینان می گم صاحب پکیج ها را خیلی خیلی پولدار کرد.

 

این روش که در دنیای اینترنت، یک سری افراد با ساده فرض کردن افراد دیگر می خواهند به پول برسند را دوست نداشتم و ندارم.  رمز ماندگاری را در این کار نمی بینم.

من علاقم بعد کنکور ارشد به سمت تجارت الکترونیک رفت. قبل از آن دلم می خواست شبکه بخونم اما واقعا به تجارتی که بر پایه ی اینترنت  بود خیلی خیلی علاقه مند شدم و همه ی این علاقه در طی همان مدتی بود که محو تجارت های صاحبان کسب و کارها در اینترنت شده بودم. مدرک ارشدم تو این رشته گرفتم. اما چیزی که من متوجه شدم این بود اصلاً در دانشگاه هیچ مهارتی را یاد نمی دهند مهارتی که با آن بشود درامد کسب کرد و خود فرد باید این مهارت را با تمرین کسب کند.

 

 

 در سال ۹۴ با سایت های دورکاری آشنا شدم تنها چیزی که به خودم اطمینان داشتم این بود که می توانم بنویسم و ترجمه کنم برای همین در سایت های دیگران تولید محتوا می کردم کم کم متوجه شدم باید اطلاعاتم را در زمینه سئو بیشتر کنم تا بتوانم پست های گوگل پسند منتشر کنم بعدا فهمیدم اگر بتونم نظر کاربر را جلب کنم گوگل هم عاشق نوشته هام می شود. الان وقتی به تجربه های اولم نگاه می کنم می بینم کجا بودم…واقعا آن زمان فکر می کردم تولید محتوا یعنی نویسندگی سایت بعدا فهمیدم هیچ هم این طور نیست.

 

کسی که تولید محتوا می کند دقیقا باید سئو هم بداند از طرف دیگر باید ذهن خلاقی هم داشته باشد و اینکه اطلاعات و دانشش را بروز نگه دارد تا بتواند در زمینه ی تولید محتوا، موفق باشد.

 

 

 صادقانه قصد کمک به همه ی افرادی را دارم که می خواهند کسب و کار اینترنتی خودشان را راه اندازی کنند کمک من، گفتن تجربه هام از نوشتن و سئو هست.هر سایتی که بخواهد موفق شود نیاز به صرف هزینه پولی برای دیده شدن ندارد. من معتقدم بهترین، کم هزینه و ماندگارترین روش تولید محتوای عالی برای وب سایت ها است. 

 

 

 طی مدتی که برای وب سایت ها تولید محتوا می کردم بالای ۱۰۰۰ مقاله نوشتم که به دلیل علاقه خودم به حوزه ی کسب و کار اینترنتی و وردپرس بیشتر در همین زمینه ها بوده هست. واقعا دلم نمی خواهد کسی به خاطر نداشتن، از دیدن آموزش ها در سطح اینترنت محروم باشد چون واقعا هزینه های خرید بسته های آموزشی بالاست.

 

 

خبر خوب این هست که با تمام وجودم تلاش می کنم تا به شما کمک کنم. در این سایت همه روز پست در سایت قرار نمی گیرد به این دلیل که کیفیت کار کم می شود و  من کیفیت محتوا را فدای کمیت نمی کنم. در بخش تقویم محتوا می توانید تاریخ و موضوع پست ها را مشاهده کنید. تفاوت این سایت با سایت های مشابه این است که دسترسی به آموزش ها با هزینه ی بسیار بسیار کمتر هست.

در بخش محصولات می توانید آخرین محصولات را که برای رفع دغدغه های افراد که در حوزه کسب  کار اینترنتی است مشاهده کنید.

دکمه بازگشت به بالا
دوره آموزش رایگان تولید محتوا با تکنیک های پشت پرده تولید محتوا در کسب و کارهای موفق
Macbook Pro
* Intel Core i7 (3.8GHz, 6MB cache)
* Retina Display (2880 x 1880 px)
* NVIDIA GeForce GT 750M (Iris)
* 802.11ac Wi-Fi and Bluetooth 4.0
* Thunderbolt 2 (up to 20Gb/s)
* Faster All-Flash Storage (X1)
* Long Lasting Battery (9 hours)